Rambo – rasowy rottweiler uratowany przed uśpieniem.

Rambo pojawił się w 2017 roku na przełomie października / listopada. Weterynarz z kliniki gdzie leczę wszystkie psy poinformował mnie, że ma do uśpienia rottweilera z pogryzieniami na koncie i czy może bym chciał spróbować pracy z nim. Akurat był pusty kojec po Goliacie więc bez specjalnego zastanowienia pojechałem zobaczyć psa i pogadać z właścicielem. Od słowa do słowa, pewnego brzydkiego popołudnia Rambo kupiony parówką ulokował się w aucie i pojechał ku nowemu.

Na chwilę obecną to 4 letni rottweiler, bardzo przyjacielski, dogadujący sie z psami, uwielbiający gonienie piłeczki. Umie chodzić na smyczy nad innymi komendami dopiero zaczynamy pracę. Przebywanie z nim to sama przyjemność – taki malutki, nakręcony parowozik.

Rambo jest do adopcji, nadaje się najlepiej na duży teren, całe życie mieszkał w kojcu więc nie wprowadzałbym go od razu do domu – ale bardzo ładnie zachowuje czystość. Co do stosunku do dzieci – nieznany –  nie mam takowych na podorędziu do testów ;)) Gorąco polecam tego psa, szkoda żeby u mnie siedział w kojcu na który czekają inne problematyczne psy.